Ach, ten ślub!

sezon 1 odcinek 5

Ach, ten ślub!

Magda i Agnieszka tym razem postarają się spełnić marzenia o idealnym ślubie pary z Bartnik pod Skierniewicami - Marty i Łukasza. Młodzi są razem od 3 lat, a poznali się przez internet. Marta ma 33 lata, jest mamą 6-letniej Mai i spodziewa się kolejnego dziecka. Łukasz ma 35 lat i prowadzi własną działalność gospodarczą w spedycji. Nie wszystkie sprawy związane ze ślubem i weselem są dopracowane, a dodatkowo w międzyczasie plany zostały nieco zmodyfikowane... Para młoda zmieniła miejsce zaślubin z urzędu na plener. I to będzie pierwsze wyzwanie dla Agnieszki.

Marta i Łukasz mają winietki i podstawki pod winietki - to tyle z dekoracji! Marzy im się styl rustykalny - dużo zieleni i dużo światła. Jako że kochają morze, Agnieszka proponuje, by tematem przewodnim zrobić morze, ale w wydaniu rustykalnym. Łatwo w tej tematyce popaść w przesadę - trzeba postawić na subtelne dodatki. Małą przeszkodą może być również wystrój sali, którą trzeba mocno wyciszyć, aby móc wprowadzić nowe dekoracje... Agnieszka zostanie zatem kapitanem tego okrętu, który na pewno popłynie. Pytanie tylko, czy nie zatonie?

Magda z kolei chce dopracować stylizacje wszystkich trzech pokoleń: Marty, jej mamy i córeczki. Marta ma suknię, ale nie jest do niej przekonana. Po przymiarkach okazuje się, że jest trochę za mała! Dlatego też będzie przychylna propozycji Magdy co do wyboru zupełnie nowej kreacji, która będzie pięknie eksponowała ciążowy brzuszek. Na przymiarki zabiorą także mamę panny młodej, która po raz pierwszy w życiu skusi się na makijaż. Panie wybiorą również wymarzoną suknię księżniczki dla Mai, ale to nie wszystko - Magda przygotuje małą niespodziankę dla Łukasza!

Czasu coraz mniej, a pracy mnóstwo! Jedno jest pewne: Agnieszka i Magda nie zostawią ich z tym wszystkim samych!

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.