Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 4

Ach, ten ślub! 3

W czwartym odcinku trzeciego sezonu „Ach, ten ślub!” poznamy Monikę i Łukasza, którym po kilkukrotnym przekładaniu ślubu, wreszcie powiedzą sobie “tak”.  Ślub cywilny oraz wesele odbędą się w małej sali weselnej w Błoniu pod Warszawą. Monika i Łukasz mimo bycia fanami fantastyki, nie chcą, żeby taka tematyka przyćmiła tenże wieczór. Ma być z klasą, ale na luzie. Agnieszka Winnicka zajmie się przemianą zwykłej białej sali w minimalistyczny ogród, a Magdalena Socha-Włodarska pomoże Pannie Młodej z problemami z ubiorem.  Magda i Agnieszka mają dla Was wiele wskazówek oraz pomysłów, które na pewno sprawdzą się na niejednym weselu!

Ach, ten ślub! - opis programu

Po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ruszają w Polskę by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Magda zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. Z kolei Agnieszka zajmie się wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej. W kilka dni wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia.  To będzie rok ślubów!

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.