Ach, ten ślub!

sezon 2 odcinek 4

Ach ten ślub 2

Basia jest z zawodu biotechnologiem. Dawid pracuje w IT. Ich wspólną pasją są konie, które nie tylko wypełniają im niemal cały czas wolny, ale towarzyszyły im też podczas pierwszego spotkania.

Miłość do koni sprawiła również, że zostawili sobie bardzo mało czasu na organizację uroczystości. Do wesela zostały dwa tygodnie, tymczasem brakuje ostatecznego projektu dekoracji sali, nie udało im się zadbać o atrakcje dla gości, a najgorsze jest to, że suknia Basi okazała się totalnym niewypałem!

Na miejsce wesela wybrali obiekt nowoczesny, ale otoczony naturą. Okazuje się, że z dekoracjami nie jest tak źle. Młodzi chcieliby, aby sala tonęła we wrzosach, fioletach i zieleni. Sami zamówili wiele elementów dekoracyjnych ale nie mają pomysłu na ich rozmieszczenie. Podobają się im zwisające detale, dlatego Agnieszka postanowiła wykonać dla nich wiszące nad stołami chmury z liści i kwiatów.

Dodatkowo Agnieszka ma niebanalny pomysł na wykonanie ścianki za młodymi. Chciałaby, aby na ogromnym banerze za ich plecami pojawiło się… zdjęcie z leśnej sesji na koniach! Tutaj z pomocą przyjdzie Magda, która przygotuje dla panny młodej nie tylko przepiękną suknię ślubną, ale także kreację na sesję plenerową. Czy sesja uda się pomimo niesprzyjającej pogody? Czy wydruk zdjęcia będzie możliwy do wykonania w tak krótkim czasie?

Okazuje się, że pan młody chciał sprawić niespodziankę swojej wybrance i nauczyć ich własne konie ciągnięcia bryczki, którą para młoda miała podjechać przed salę. Plan jednak nie wypalił, wobec tego Magda również musi przyjść im z pomocą w tej kwestii.

Ślub Basi i Dawida będzie tym bardziej wzruszający dla rodziców panny młodej, że przed laty oni sami zawierali związek małżeński w tym samym urzędzie i w tej samej sali. Dlaczego będzie on wyjątkowy również dla jednej z naszych prowadzących.

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.