Ach, ten ślub!

sezon 2 odcinek 3

Ach ten ślub 2

Ewelina i Mariusz w ostatnich dniach przed ślubem poczuli, że stres i ogrom prac związanych z przygotowaniami do tej ważnej uroczystości ich przerasta. Dlatego też zdecydowali się poprosić o pomoc Agnieszkę i Magdę.

Para poznała się siedem lat temu i od tamtej pory są nierozłączni. W przeszłości mieli już wyznaczoną datę ślubu. Trzy lata temu przymierzali się nawet do wyboru sali weselnej. Jednak wydarzyło się coś, co wstrząsnęło ich rodziną i zmusiło młodych do przełożenia uroczystości. Teraz postanowili wrócić do tematu ślubnego i przygotowania od nowa ruszyły pełną parą.

Ewelina i Mariusz wymarzyli sobie styl eko i zaczarowany las jako temat przewodni. Na miejsce swojego przyjęcia weselnego wybrali hotel w Przygoni z piękną sosnową salą, w której już sam zapach przywodzi na myśl leśne klimaty.

Niestety nie obyło się bez komplikacji. Okazuje się, że prace nad dekoracjami mogą się zacząć dopiero w sobotę rano. To zdecydowanie za późno! Młodzi chcieliby wykorzystać drewniane plastry, które specjalnie dla nich wycięto w tartaku oraz planowali użyć europalety do wykonania ścianki za stołem młodej pary. To nie spotkało się z entuzjazmem Agnieszki, która ma już bardzo oryginalny pomysł na wyczarowanie dla nich niezwykłego, bo... odwróconego lasu. Na szczęście parze przypadły do gustu pomysły Agnieszki i naszej prowadzącej pozostało jeszcze tylko opracować z menedżerką obiektu takie rozwiązanie, które pozwoli znaleźć czas na jego wykonanie. Trzeba także wybrać tort, którego jeszcze młodym nie udało się zamówić.

Tymczasem Magda musi znaleźć dla Eweliny wymarzony długi welon i biżuterię w niebanalnym kolorze różowego złota. Jednak tym, co najbardziej spędza sen z powiek panny młodej jest transport jej mamy do kościoła. Magda postanowiła więc poszukać specjalnego transportu medycznego, aby mama mogła być blisko swojej córki w czasie jej ślubu.

Jak powstaje "odwrócony las"? Jak samodzielnie wykonać łapacz snów oraz winietki w leśnym stylu? Jak wyczarować niesamowite rzeczy na 3 dni przed ślubem?

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.