Ach, ten ślub!

sezon 1 odcinek 3

Ach, ten ślub!

Bohaterami kolejnego odcinka „Ach, ten ślub!" są Alicja i Sebastian. Mieszkają w Poznaniu i są zawodowymi kierowcami. Pracują w tzw. podwójnej obsadzie, czyli jeżdżą cały czas w jednej ciężarówce, ale za kółkiem siadają na zmianę. Alicja pojechała z Sebastianem w pierwszą trasę i tak już zostało. Są parą od 5 lat.

Pary często nie ma w domu i bardzo trudno im wszystko zorganizować, a tym bardziej dopiąć na ostatni guzik. Na szczęście nie muszą się już obawiać, bo nadciąga ślubne pogotowie – Magda i Agnieszka!

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.