Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 2

Ach, ten ślub! 3

W drugim odcinku trzeciego sezonu “Ach, ten ślub!” poznamy Magdę i Piotra, którzy po 10 latach od potajemnie zawartego ślubu cywilnego, zdecydowali się na ponowne złożenie przysięgi, tym razem przed ołtarzem, oraz organizację wesela. Ślub odbędzie się w Kościele św. Piotra i Pawła w miejscowości Dębe Wielkie a wesele w Willi Zagórze w Zagórzu. Para marzy o olśniewająco przystrojonej sali w kolorystyce bieli, beżu, złota i zieleni. Agnieszka Winnicka, oprócz dekoracji, stworzy specjalną strefę dla najmłodszych, których na weselu będzie aż piętnaścioro.  Panna Młoda, mimo zakupienia aż dwóch sukien ślubnych w żadnej nie czuje się wyjątkowo. Magda Socha-Włodarska nie może na to pozwolić, dlatego zaprojektuje suknie specjalnie dla Magdy.  Agnieszka i Magda przybywają z kolejną porcją inspiracji i wskazówek, które przydadzą się Wam przy organizacji wspaniałego wesela, zostańcie z nami!

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.