Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 10

Ach, ten ślub! 3

I nadszedł koniec! A w nim Marta i Krzysztof, wiecznie uśmiechnięta i rozbawiona para młoda.  Pomysły są, sala i kościół też, nie wiedzą jednak jak połączyć swoje wyobrażenia z możliwościami jakie posiadają. W tym odcinku będziemy świadkami niecodziennej zamiany, w której to Agnieszka Winnicka władać będzie bielą i stylem glamour, a Magdalena Socha- Włodarska zapyta się wszystkich polek - czy suknia ślubna, musi być biała?  Do zobaczenia w Sierpcu!

Ach, ten ślub! - opis programu

Po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ruszają w Polskę by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Magda zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. Z kolei Agnieszka zajmie się wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej. W kilka dni wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia.  To będzie rok ślubów!

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.