Ach, ten ślub!

sezon 1 odcinek 10

Ach, ten ślub!

Bohaterami 10. odcinka"Ach, ten ślub!" są Monika i Łukasz. Mieszkają w Warszawie. Monika jest właścicielką firmy, która specjalizuje się w obsłudze eventów. Łukasz jest muzykiem, ale pracuje także w firmie Moniki, gdzie zajmuje się promocją. Poznali się 6 lat temu podczas eliminacji do festiwalu, gdzie Łukasz występował ze swoim zespołem. Parą zostali dużo później. Musieli ułożyć sprawy osobiste, aby móc być razem. Spotkali się ponownie 2 lata temu i od tamtej pory są nierozłączni. Monika i Łukasz lubią swoją pracę, ale bywa także wyczerpująca. Nadmiar zajęć sprawił, że nie udało im się zaplanować wszystkich spraw związanych z organizacją ślubu w plenerze oraz wesela. Na szczęście Magda i Agnieszka śpieszą z pomocą!

Monika i Łukasz postanowili, że ich uroczystość odbędzie się w restauracji przyjaciół. Jest to miejsce, w którym dobrze się czują i często spędzają czas. Ceremonia odbędzie się w plenerze, z widokiem na rozlewisko. Miejsce jest otoczone zielenią, jest bardzo klimatyczne, ale trzeba mu nadać charakter. Dodatkowym utrudnieniem będzie fakt, iż uroczystość zaplanowana jest na godzinę 13, a dzień wcześniej w restauracji odbywa się inna impreza zamknięta.

Jest dużo przestrzeni do zagospodarowania. Para lubi styl orientalny, kuchnię orientalną i marzy o podróży poślubnej do Tajlandii. Agnieszka postanowiła ten motyw przemycić do wystroju imprezy i stworzyć dekoracje w stylu romantycznym, ale w wydaniu orientalnym. Pojawią się wachlarze, dużo świeżych kwiatów i zieleni oraz kwitnące kwiaty wiśni. Tłem ceremonii zaślubin będzie widok na rozlewisko. Specjalnie stworzona na tę okazję kurtyna wodna i wodospad wpisujące się w klimat orientu nie zasłonią tego widoku, ale będą potęgować orientalny klimat.

Para ma duży problem ze strojami. Monika przymierzyła wiele sukni, ale żadna z nich nie spodobała jej się na tyle, aby zdecydować się na zakup. Chciałaby, aby suknia była utrzymana w klimacie boho ale była także romantyczna, kobieca, elegancka. Magda zaprosiła Monikę do salonu, gdzie wraz ze świadkową skompletują całą stylizację. Łukasz nie ma garnituru, ale ma pomysł na strój. Ze względu na brak czasu i prace przy kreacji Moniki, Magda poprosiła o pomoc w wyborze garnituru dla Łukasza zaufanego specjalistę od mody męskiej - Wojtka. Łukaszowi zależało na nowoczesnej stylizacji, nie chciał klasyki, dlatego zdecydował się na kratę. Wojtek pomógł mu w dobraniu odpowiedniego fasonu, kolorystyki oraz dodatków.

Czy w tak krótkim czasie uda się wyczarować orientalną krainę dla Moniki i Łukasza? Czy uda się sprostać oczekiwaniom rockandrollowej pary? Tym razem Magda i Agnieszka mają zaledwie 2,5 dnia na organizację wymarzonej imprezy. Hasło przewodnie to: wszystkie ręce na pokład!

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.