Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 1

Ach, ten ślub! 3

W premierowym odcinku nowego sezonu „Ach, ten ślub!” odwiedzimy Olę i Dawida, którzy dwa lata po ślubie cywilnym zorganizowanym w czasie pandemii, decydują się na zrealizowanie wymarzonej ceremonii zaślubin i wesela. Sam ślub odbędzie się w Katedrze w Gorzowie Wielkopolskim, a wesele - w starym zakonie Cystersów w Mironicach. Ola i Dawid myślą o stylu rustykalnym oraz boho,z dużą ilością roślin oraz kwiatów. Agnieszka Winnicka zamieni surowe wnętrze klasztoru w istnie bajkową krainę, a Magdalena Socha-Włodarska postara się spełnić marzenia Pary Młodej związanych z ubiorem na ten magiczny wieczór. Nasze prowadzące podzielą się z Wami sprawdzonymi patentami na wesele idealne, tak więc zostańcie z nami!

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.