Ach, ten ślub!

sezon 2 odcinek 1

Ach ten ślub 2

Bohaterami pierwszego odcinka "Ach, ten ślub!" są rodzice 10-miesięcznego Leona. Dominika jest analitykiem danych, a Tomek programistą. Poznali się na studiach, na fizyce. Dominika po raz pierwszy zaczepiła Tomka i od tamtej pory są nierozłączni. Bardzo dobrze się dogadują - może dlatego, że są umysłami ścisłymi.

Rok temu wzięli skromny ślub cywilny. Zorganizowali przyjęcie dla 20 osób. Teraz liczba ta zwiększyła się do 70. Jako typowe ścisłe umysły muszą mieć także ścisły plan! Nie lubią skupiać się na rzeczach niepotrzebnych z ich perspektywy i do takich zaliczyli wesele. Wynajęli salę, wybrali menu i chyba na tym koniec...

Temat organizacji ślubu i wesela od początku ich przerastał. Nie lubią robić innym kłopotów prosząc o pomoc, ale ta pomoc by im się przydała jak mało komu! Nie pomoże tu ani statystyka, ani matematyczne wzory. Do rozwiązania tego ślubnego równania są potrzebne nasze ślubne ekspertki: Agnieszka i Magda!

Na ostatnim punkcie ich listy znalazły się dekoracje. Chcieliby wystrój nowoczesny, a okazuje się, że ich wesele będzie odbywać się w ... karczmie! Problemem jest też samochód. Tomek chciał jechać swoim autem do ślubu. Nie mają także oprawy muzycznej, ponieważ Tomek chciał sam zostać DJ-ejem i puszczać muzykę z laptopa. Na szczęście Agnieszka ma już plan!

Magda z kolei musi zająć się stylizacją panny młodej, która owszem, ma sukienkę, ale jest nieco za duża. Brakuje także dodatków i okrycia wierzchniego. Ponadto Dominika chciała zrobić sobie sama makijaż, a o fryzurę miał zadbać... Tomek. Problem ze strojem ma także mama Dominiki, która zupełnie nie przywiązuje uwagi do tego jak wygląda.

Gdy spotykają się dwa umysły ścisłe i dwie dusze artystyczne to prawa matematyki przestają mieć znaczenie.

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.