Geneza nienawiści

„Geneza nienawiści” to fascynujący, sześcioczęściowy serial dokumentalny, który bada jedną z najbardziej pierwotnych i destrukcyjnych emocji ludzkości, jaką jest nienawiść.

Geneza nienawiści - o czym program

Seria oparta jest na najnowszych doniesieniach dziennikarskich, analizach historycznych oraz przełomowych badaniach naukowych z zakresu psychologii, biologii i neurobiologii. Twórcy pokazują, jak przez lata zmieniała się natura tego zagadnienia i jak potężny wpływ miała i nadal ma nie tylko na jednostki, ale też całe społeczeństwa. Każdy odcinek przeplata wiedzę naukową z emocjonującymi historiami bohaterów z całego świata. Widzowie poznają losy znanych i odważnych przywódców, którym udało się zakończyć krwawe konflikty, a także demagogów, którzy sięgnęli po władzę szerząc strach i podżegając do nienawiści.

Geneza nienawiści - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na Discovery Channel oraz serwisie VOD player.pl

Geneza nienawi\u015Bcisezon 2 odcinek 2 Wywiad z Geet\u0105 Gandbhir i Samem Pollardem Geneza nienawi\u015Bcisezon 2 odcinek 1 Wywiad ze Stevenem Spielbergiem i Alexem Gibneyem Geneza nienawi\u015Bcisezon 1 odcinek 5 Zbrodnie przeciwko ludzko\u015Bci Geneza nienawi\u015Bcisezon 1 odcinek 4 Ekstremizm Geneza nienawi\u015Bcisezon 1 odcinek 3 Narz\u0119dzia i taktyki Geneza nienawi\u015Bcisezon 1 odcinek 2 Plemienny spos\u00F3b my\u015Blenia Geneza nienawi\u015Bcisezon 1 odcinek 1 Pocz\u0105tki