Geneza nienawiści

„Geneza nienawiści” to fascynujący, sześcioczęściowy serial dokumentalny, który bada jedną z najbardziej pierwotnych i destrukcyjnych emocji ludzkości, jaką jest nienawiść.

Geneza nienawiści - o czym program

Seria oparta jest na najnowszych doniesieniach dziennikarskich, analizach historycznych oraz przełomowych badaniach naukowych z zakresu psychologii, biologii i neurobiologii. Twórcy pokazują, jak przez lata zmieniała się natura tego zagadnienia i jak potężny wpływ miała i nadal ma nie tylko na jednostki, ale też całe społeczeństwa. Każdy odcinek przeplata wiedzę naukową z emocjonującymi historiami bohaterów z całego świata. Widzowie poznają losy znanych i odważnych przywódców, którym udało się zakończyć krwawe konflikty, a także demagogów, którzy sięgnęli po władzę szerząc strach i podżegając do nienawiści.

Geneza nienawiści - gdzie oglądać

Wszystkie odcinki zobaczysz na Discovery Channel oraz serwisie VOD player.pl

Geneza nienawiścisezon 2 odcinek 2 Wywiad z Geetą Gandbhir i Samem Pollardem Geneza nienawiścisezon 2 odcinek 1 Wywiad ze Stevenem Spielbergiem i Alexem Gibneyem Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 6 Nadzieja Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 5 Zbrodnie przeciwko ludzkości Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 4 Ekstremizm Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 3 Narzędzia i taktyki Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 2 Plemienny sposób myślenia Geneza nienawiścisezon 1 odcinek 1 Początki