Hotel Paradise Extra

sezon 6 odcinek 52

Hotel Paradise 6 EXTRA

Tego nie spodziewał się nikt! Smutne pożegnanie Oli, wielki powrót Grzesia i kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem panowie podejdą do dziewczyn, bez możliwości połączenia się w te same pary. Czy nowe konfiguracje mogą skomplikować plany naszych mieszkańców? Dla którego z chłopaków ten wieczór okaże się ostatnim? Jak poczuje się Hania, wiedząc, że Mikołaj i Monika robią wszystko, by pozbyć się jej z hotelu?  Najwyższy czas dać upust swoim emocjom! „Rajskie wściekłe ptaki” to zabawa, w której sprawdzimy celność hotelowej ekipy. Która grupa ustrzeli najwięcej punktów i dzięki zespołowej pracy wygra przyjemną nagrodę? Czy chwila relaksu pozwoli wygranym, choć na chwilę zapomnieć o panującej grze i dotychczasowych niesnaskach? Kto tym razem zaskoczy wszystkich swoim wielkim powrotem do Hotelu Paradise?


Hotel Paradise - opis programu

Gorąca Panama to idealna sceneria dla rodzącego się uczucia, jednak w tym przypadku będzie też stanowiła tło dla miłosnych intryg, przyjacielskich układów i przemyślanych strategii. Nowi uczestnicy zaskoczą widzów! To będą ciekawe osobowości, a ich decyzje, wybory, relacje, które nawiążą, oraz działania, jakie podejmą – sprawią, że fani odkryją ten rajski reality show na nowo!
Wielu singli, biorących udział w nadchodzącym sezonie programu, pragnie znaleźć prawdziwą miłość. A, jak wiadomo, ciągle przybywający do hotelu nowi mieszkańcy podnoszą poprzeczkę i utrudniają realizację tego marzenia. Napływające fale uczuć, wybuchy euforii, mocne deklaracje, a także zazdrość, rozczarowania i zawody miłosne – to wszystko będzie zmieniać się jak w kalejdoskopie. A konsekwencje tych zawirowań nadejdą podczas „Rajskich rozdań”. Tym razem niemal każde z nich zakończy się jedną wielką niespodzianką. Zarówno dla widzów, jak i samych uczestników.

Nowy element gry, który pojawił w poprzedniej edycji, czyli „Szansa od raju”, może całkowicie odmienić losy niektórych mieszkańców. A to z kolei sprawi, że także pozostali uczestnicy będą musieli z minuty na minutę przystosować się do szybko zmieniających się realiów i szukać nowych rozwiązań. Nagłe zwroty akcji i nieprzewidziane zdarzenia będą codziennością jesiennego sezonu „Hotelu Paradise”.

Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju? Miłość czy chęć przetrwania? Miłość czy gra? Miłość czy przyjaźń? A zwycięzcy, którzy trafią do wielkiego finału, odpowiedzą na jeszcze
jedno, najważniejsze pytanie: miłość czy pieniądze? Cytując Pana Lektora: „Taki mamy raj!”.

Hotel Paradise - prowadząca

Gospodynią hotelu pozostaje niezmiennie Klaudia El Dursi, która nie zawaha się wystawić na próbę prawdziwość uczuć swoich gości. Zadania, które dla nich przygotowała, z pewnością mocno namieszają w niejednym związku. Towarzyszyć jej będzie tajemniczy Pan Lektor, do którego zawsze należy ostatnie zdanie! Jednym słowem, tej wiosny będzie się działo!

Hotel Paradise - gdzie obejrzeć?

Odcinki obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.