Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 43

Hotel Paradise - Rajskie rozdanie 4

To Rajskie Rozdanie będzie polem bitwy kobiet. Tym razem panowie są bezpieczni, a panie będą musiały dokonać wyboru i tym samym powierzyć jednemu z nich swój los w Hotelu Paradise. Kasia ma coraz mniej czasu. Wkracza więc do akcji i chce zawalczyć o Łukasza. Jednak na jej drodze staje Wiktoria, która ewidentnie podpasowała nowemu uczestnikowi. Jak Kasia zamierza pokonać tę przeszkodę? Czy jest w stanie zaoferować Łukiemu o wiele więcej niż Wiktoria? Czy przekona go, że jest bezpieczniejszym wyborem?

Janek ostatnio zadeklarował Indze, że chcą z nią iść do finału. Ona lekko sceptycznie podchodziła do ich relacji, ale on małymi krokami będzie zaskarbiał sobie jej zaufanie. Inga zbyt dużego wyboru nie ma, gdyż Przemek z Sarą wydają się być nierozłączni i wszystko zmierza do tego, że zostaną nową parą w Hotelu Paradise… Czy Janek dopnie swego i stworzy związek z Ingą?

Rajska Wyrocznia może przynieść odpowiedzi na wiele pytań, ale potrafi także zasiać ziarno niepewności. Czy po niej mieszkańcy poczują się spokojniej czy może zrodzi się jeszcze więcej wątpliwości?