Hotel Paradise Extra

sezon 8 odcinek 40

Hotel Paradise 8 Extra

Ostatni rozdział ekscytującej przygody w Hotelu Paradise! W tej wyjątkowej edycji zasady były bezwzględne – żadnych powrotów. Każdy z uczestników miał tylko jedną szansę na zwycięstwo, a każdy fałszywy ruch mógł zakończyć się bolesnym pożegnaniem z rajskimi marzeniami.

Dwie finałowe pary, które zdołały przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu, dzieli już tylko jeden krok od wygranej. Jak zapamiętali swoją drogę do finału? Które decyzje były dla nich najtrudniejsze? Czy są rzeczy, które zrobiliby inaczej?

Dawne twarze Hotelu powrócą, by wyłonić parę zwycięzców. Jak zawsze to decyzje byłych mieszkańców ostatecznie zadecydują o losach finalistów. Czy spojrzą na pary finałowe obiektywnie, czy może górę wezmą osobiste rozliczenia uczestników? Jak rozłożą się głosy? Czy czekają nas wielkie zaskoczenia?

A potem, ostateczny test na ścieżce lojalności – złote kule i decyzja, która może w sekundę zmienić relację zwycięskiej pary. Wybiorą miłość lub przyjaźń i podzielą się wygraną, czy też jedno z nich skusi perspektywa zatrzymania całej nagrody tylko dla siebie? Rozpoczynamy Wielki Finał ósmej edycji Hotelu Paradise!