Hotel Paradise Extra

sezon 4 odcinek 4

Hotel Paradise 4 EXTRA

Prawdziwy włoski temperament!

Aż dwoje nowych uczestników pojawiło się w hotelu. Najpierw Giovanni - konkurent dla panów, a potem Karolina - zagrożenie dla innych dziewczyn. I właśnie ta dwójka połączyła się w parę.  Przystojny Włoch jest póki co bezpieczny, chociaż jego zachowanie już na starcie wydaje się budzić wątpliwości pozostałych mieszkańców. Wszyscy są zszokowani. Co takiego nabroi Giovanni? Tego wieczoru będziemy mogli również na własne oczy co to jest włoski temperament. Zamiast romantycznej nocy, czeka Karolinę burza z piorunami.

A jak wygląda sytuacja pozostałych panów? Czy Kuba przełamie w końcu lody z Marią? Czy będzie grzecznie czekał, nie drażniąc lwa? Z kolei Darek robi się coraz bardziej niecierpliwy. Obojętność Natki zaczyna go mocno irytować. Czy zakomunikuje to swojej partnerce?

A może odpowiedzi na te wszystkie pytanie przyniesie wieczorna, premierowa Puszka Pandory? Czy uczestnicy pod gradobiciem niewygodnych pytań, zachowają spokój? Czy są pewni swoich partnerów? A może jednak podoba im się ktoś jeszcze? Kto ewidentnie chciałby zmienić parę?