Hotel Paradise Extra

sezon 3 odcinek 29

Hotel Paradise 3 EXTRA

Niektórym czysty układ nie wystarcza...

Po randce z trzema chłopakami, nowa uczestniczka Ewa podejmie decyzję z którym z nich chciałaby stworzyć parę.  Czy jej wybranek będzie równie zafascynowany nią jak ona nim? Gdy tylko Ewa pojawi się w hotelu, dziewczyny nie będą mogły się powstrzymać od komentarzy. Oczywiście najwięcej do powiedzenia będą miały Ola i Luiza. Która z uczestniczek będzie najbardziej zazdrosna o nową mieszkankę?

A tymczasem Mariusza ciągnie do Sary. Czy ona odwzajemni jego chęć stworzenia pary? Zabierze ją na szczerą rozmowę. Wyjawi jej jakie ma zamiary. Czy Sara opuści Krystiana i będzie chciała budować relację z Mariuszem?

Luiza i Krzysztof cały czas tkwią w impasie. Niby wszystko ok, ale szału nie ma. Krzysztof bardzo by chciał pójść o krok dalej, ale coś go powstrzymuje. W końcu zdecyduje się o tym powiedzieć Luizie.

Klaudia zleci uczestnikom zadanie. Będą musieli stworzyć dwie, zupełnie nowe pary. Komu dadzą szansę na spędzenie więcej czasu razem i czy to wpłynie na ich późniejsze decyzje? Może odkryją coś, czego do tej pory nie dostrzegali?