Hotel Paradise Extra

sezon 6 odcinek 27

Hotel Paradise 6 EXTRA

Hotelowe rewolucje wiszą w powietrzu. Do bramy Hotelu Paradise zapukają dwie nowe dziewczyny! Męska część ekipy zwariuje na punkcie pięknych blondynek, a ich partnerki zdadzą sobie sprawę, że właśnie rozpoczyna się prawdziwa gra. Magda zacznie poważnie zastanawiać się nad swoją parą. Czego brakuje jej w zachowaniu Marka, by mogła poczuć prawdziwą chemię? Czy relację Hani i Mikołaja czeka definitywny koniec? Analiza ich związku pozwoli im podjąć trudne decyzje.

Nowe mieszkanki będą pod obserwacją innych koleżanek. Która z dziewczyn w obawie o swojego partnera, postanowi się do nich zbliżyć, by poznać ich zamiary? Związek Anastazji i Dawida stanie pod znakiem zapytania. Jak poradzą sobie z zupełnie odmienną wizją ich dalszych losów? Grzegorz spróbuje swoich sił w walce o serce Magdy. Czy w związku z jego planami, Monika i Marek będą mieli coś jeszcze do powiedzenia w sprawie ewentualnych zmian?

Dwie nowe singielki skorzystają z ogromnego przywileju od Klaudii El Dursi. Rewolucje w hotelowych parach będą naprawdę poważne. Niektórym ciężko będzie ukryć niezadowolenie…