Hotel Paradise Extra

sezon 6 odcinek 20

Hotel Paradise 6 - Rajskie rozdanie 6

Jak odnajdzie się Piotr po odejściu Szahiry? Która z dziewczyn chętnie stworzyłaby z nim parę? Czy któraś z nich będzie w stanie wypełnić pustkę po stracie byłej partnerki? Kryzys w związku Angeliki i Adama nie słabnie. Kolejna awantura w ich wykonaniu z pewnością nie poprawi obecnej sytuacji. Czy ona zaufa mu ponownie? Czy jednak będzie chciała odciąć ten rozdział grubą kreską, wybierając na Rajskim Rozdaniu innego partnera?

Czas ostudzić emocje kąpielą w oceanie! Czy chwila relaksu skłoni niektórych do głębszych refleksji? Monice po raz kolejny nie spodoba się knucie panów za plecami dziewczyn. Co tym razem kombinują, by uratować jednego ze swoich kolegów?

Czy Rajska Wyrocznia pomoże uczestnikom w podjęciu słusznych decyzji? Kto po usłyszanej odpowiedzi raz jeszcze zastanowi się nad swoim wyborem? Dawid otworzy swoją skrzynkę i dowie się czy zyska przewagę nad konkurentami. Pozostali panowie będą musieli czekać na szansę daną im przez dziewczęta. Na nic zdadzą się ambitne plany i strategie, gdyż decyzja jednego z nich zaskoczy wszystkich… Kto już dziś opuści Hotel Paradise?