Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

Formula 1® - na żywo w ten weekend

POLECANE W TYM TYGODNIU

OGLĄDAJ NA ŻYWO

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
1na1. Walka na style
Zgromadziliśmy ośmiu zawodników. Każdy jest utytułowany w innej dyscyplinie sportów walki. Każdy waży około 84 kg. Postanowiliśmy odpowiedzieć na odwieczne pytanie… Która sztuka walki jest najskuteczniejsza w bezpośrednim ich starciu?
A
Ale urwał!
W każdym odcinku programu „Ale urwał” Łukasz „Zajcew” Zarębski wraz z kamerą TVN Turbo odwiedzi grupę prawdziwych zapaleńców uprawiających nietypowe dyscypliny sportowe. Popłynie na rafting, skoczy ze spadochronem i spróbuje swoich sił w miejskim parkour.
Auto-Sport
Program poświcony tematyce sportów motorowych! Ekipa TVN Turbo zagości na wszystkich najważniejszych imprezach w tym sezonie: Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych.
D
Drone Racing League 2016
„Drone Racing League” to sport przyszłości. Niezwykłe mistrzostwa dronów, w których najlepsi na świecie piloci czterośmigłowców ścigają się po skomplikowanych torach z prędkością dochodzącą do 160 km/h.
DSF Eliminator
Najlepszy kickboxing w Polsce powraca! 29 września kibice zobaczą zupełnie nowy projekt - DSF ELIMINATOR. To pierwszy w historii Federacji ośmioosobowy turniej. Dodatkowo galę zakończy bardzo mocne starcie Kamila Jenela z Kamilem Rutą.
DSF Kickboxing Challenge 11
Najlepszy kickboxing w Polsce wraca do stolicy! 27 października w Arenie Ursynów w Warszawie odbędzie się gala DSF Kickboxing Challenge 11. Będzie to szczególna impreza, która zapewni kibicom skrajne emocje.
E
Euro i Copa America 2016. Wokół Mistrzostw
"Euro i Copa America 2016. Wokół Mistrzostw" to magazyn piłkarski w całości poświęcony reprezentacjom narodowym.
F
Formula 1
Formula 1 to najbardziej prestiżowe, samochodowe zawody wyścigowe na świecie. Od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród kibiców na całym świecie, a udział w nich biorą najlepsi i najszybsi kierowcy.
Formula E
Formuła E to seria wyścigów bolidów napędzanych prądem elektrycznym. Program przedstawia wizję przyszłości motoryzacji w najbliższych latach, służąc jako ramy dla badań i rozwoju wokół pojazdów elektrycznych.
G
Gala MMA PROMMAC 1
MMA to połączenie wszystkich sztuk walki. Rzuty, ciosy, kopnięcia, duszenia, dźwignie - sport dla prawdziwych twardzieli. W Polsce zyskuje coraz większą popularność. 1 marca we wrocławskiej hali Orbita odbyła się gala PROMMAC 1, która była debiutem nowej organizacji MMA.
Gwiazdy od...szatni
"Gwiazdy od...szatni" to magazyn poświęcony najlepszym sportowcom różnych dyscyplin na świecie. W każdym odcinku zostaje przedstawiona sylwetka jednego ze znanych zawodników. Pokazuje czym na co dzień zajmują się idole kibiców na całym świecie, jakie mają pasje i zainteresowania.
H
Historia polskiej piłki nożnej
Cykl dokumentalny o historii największych klubów piłkarskich sprzed lat. Z tej serii dowiemy się, jakie były początki klubów takich, jak Legia Warszawa czy Polonia Bytom.
I
Isle of Man TT 2016
Isle of Man TT - to najsłynniejszy i najbardziej niebezpieczny drogowy wyścig motocyklowy świata. Program jest podsumowaniem tygodnia wyścigowego na wyspie Man z 2016 roku. W Isle of Man TT widzowie zobaczą, jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych klasach.
J
Jak to jest złowione?
Wyjątkowy program o wędkarstwie. Prowadzący – aktor, a prywatnie zapalony i utytułowany wedkarz – Olin Gutowski, opowie o metodach łowienia, udzieli porad, przedstawi najciekawsze miejsca do połowów w Polsce i za granicą.
K
Kronika Rajd Dakar 2016
Rajd Dakar to bez wątpienia najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna motoryzacyjna impreza na świecie. Jego historia zaczęła się w 1979 r. w Paryżu, skąd blisko 200 pojazdów wyruszyło do stolicy Senegalu.
Królowie Driftu
Zobacz najlepszych polskich drifterów w akcji! Największe prędkości na wejściu, największe kąty wychylenia i najmocniejsze samochody - to wszystko zobaczysz w naszym programie. Zrelacjonujemy najważniejsze imprezy driftingowego sezonu.
M
Mistrzowie poza torem
Niepowtarzalna okazja, żeby uzupełnić swoją wiedzę w tym sezonie o najbardziej wybuchowe i ekstrawaganckie historie w F1®. W programie zobaczymy efektowny styl życia kierowców, skandale i kontrowersje, a także przybliżymy sylwetki najbardziej aktywnych mistrzów kierownicy poza torem.
MMA PROMMAC 1 - Zawodnicy
MMA to połączenie wszystkich sztuk walk. Rzuty, ciosy, kopnięcia, duszenia, dźwignie - sport dla prawdziwych twardzieli. W Polsce zyskuje coraz większą popularność. 1 marca we wrocławskiej hali Orbit,a odbędzie się gala PROMMAC 1, która będzie debiutem nowej organizacji MMA.
MMAster
Program o zawodnikach MMA - wszechstylowej sztuce walki. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać ich jedynie na galach MMA. Nie wiemy kim są, jakimi są ludźmi, jaką mają motywację do tego, co robią.Program przełamuje stereotypy, które narosły wokół tego sportu.
Motocyklicznie
Tematem magazynu będą różnego rodzaju motocykle, zarówno nowe jak i te wiekowe. Dla zainteresowanych kupnem zaprezentujemy wybrane modele, przedstawimy ich dostępność na rynku, omówimy przeznaczenie oraz wady i zalety prezentowanych jednośladów.
N
Nie ma lipy!
"Nie ma lipy!” to z jednej strony program dla miłośników kulturystyki, a z drugiej (i chyba - przede wszystkim!) dobrej zabawy. W nowej produkcji TVN Turbo wystąpi nie kto inny jak sam Robert Burneika.
P
Prosto z toru
Program w 100% poświęcony Formule 1 - najbardziej kompleksowy przegląd, najpopularniejszego wyścigowego cyklu na świecie. Analiza każdego Grand Prix™, przedstawienie każdego z zespołów, a także prezentacja sylwetek najszybszych kierowców naszego globu.
R
Rajd Dakar 2015
Rajd Dakar to bez wątpienia najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna motoryzacyjna impreza na świecie. Jego historia zaczęła się w 1979 r. w Paryżu, skąd blisko 200 pojazdów wyruszyło do stolicy Senegalu.
Rajd Dakar 2015 podsumowanie
Rajd Dakar to bez wątpienia najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna motoryzacyjna impreza na świecie. Jego historia zaczęła się w 1979 r. w Paryżu, skąd blisko 200 pojazdów wyruszyło do stolicy Senegalu.
Rajd Dakar 2016
Rajd Dakar to bez wątpienia najtrudniejsza i najbardziej niebezpieczna motoryzacyjna impreza na świecie. Jego historia zaczęła się w 1979 r. w Paryżu, skąd blisko 200 pojazdów wyruszyło do stolicy Senegalu.
Rajd Hiszpanii
"Rajd Hiszpanii" to relacja z rajdu terenowego Baja Aragon w Hiszpanii. W imprezie wezmą udział reprezentanci Lotto Team: Krzysztof Hołowczyc z Andreasem Schulzem oraz Martin Kaczmarski z Bartłomiejem Bobą. Fanów motoryzacji czekają niezwykłe emocje!
Raport z Rio
Igrzyska Olimpijskie to największe i najbardziej popularne, globalne wydarzenie sportowe. Co cztery lata, tysiące sportowców z całego świata, rywalizują na największych arenach, by sięgnąć po upragniony tytuł mistrza olimpijskiego.
Rozgrzewka przed igrzyskami
"Rozgrzewka przed igrzyskami" to program przedstawiający wszystkie dyscypliny, które pojawią się na najbliższych Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Od kolarstwa torowego, po biegi sprinterskie, a skończywszy na sportach zespołowych pokazane są największe gwiazdy imprezy.
S
Speed on the water
„Speed on the water” to miejsce dla wszystkich fanów (oraz fanów aspirujących) motorówek, skuterów wodnych, wakeboardów oraz nart wodnych.Pokażemy i zawodowców, i amatorów.
Strzał adrenaliny
Dlaczego ludzie decydują się na uprawianie sportów ekstremalnych? Co kieruje zawodnikami, którzy ryzykują własnym życiem wykonując ekstremalnie trudne akrobacje?
Superfinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego
15 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym zmierzyły się ze sobą Orły i Jastrzębie, czyli Seahawks Gdynia i Warsaw Eagles. Drużyny stanęły do rywalizacji o puchar NAC VII Superfinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.
Szkoła driftu Kuby Przygońskiego
„Szkoła driftu Kuby Przygońskiego” to program skierowany zarówno do osób, które są już zarażone driftingiem, jak i tych które jeszcze nie słyszały o tej dyscyplinie.
T
Turbo MotoSport
Wysokie prędkości, sukcesy i porażki, ale przede wszystkim olbrzymia dawka sportowej adrenaliny. Program dla miłośników sportów motorowych, ale nie tylko. W programie na bieżąco prezentowane będą wydarzenia ze świata motorsportu krajowego i zagranicznego.
V
Verva Street Racing
Trzecia już edycja jedynych, organizowanych na tak wielką skalę, wyścigów ulicznych pobiła absolutne rekordy. Do Warszawy przyjechało ponad 210 wyczynowych samochodów i motocykli, które wystąpiły w aż 38 przejazdach w ciągu prawie 5 godzin imprezy.
W
Wielki Mecz TVP vs. TVN
W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 17:00 po raz drugi na murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Piłkarze obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.