Zakochani po uszy

odcinek 212

Zakochani po uszy 4

Tymon pogodził się z matką, która uwierzyła, że chciał się zabić. Mimo to Danuta czuje, że jego zachowanie wobec Soni nie jest szczere. Sonie niczego nie podejrzewa, jest szczęśliwa na wieść, że chłopak odzyskał pamięć.

Tymczasem Kuba namawia Bartka, żeby walczył o swoja miłość, a nie uciekał. Pani Jola bierze tę sprawę w swoje ręce… Sylwia czuje się jak w potrzasku i jest coraz bardziej zdesperowana. Nie chce być więźniem w mieszkaniu Jacka, nie chce też trafić do więzienia o zaostrzonym rygorze. Elwira ma dla niej jeszcze jedno wyjście. Sylwia musi zajść w ciążę.

Zakochani po uszy - nowy sezon

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?

Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swój świat do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona, jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Soni, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

W serialu pojawią się nowe postaci, które wpłyną na losy dotychczasowych bohaterów. W życiu Bartka niespodziewanie pojawi się urocza i żywiołowa Hanka (Weronika Dzierżyńska), która jak nikt inny potrafi ściągać na siebie kłopoty, ale równocześnie być oddaną przyjaciółką. Poznamy również dwóch braci – Michała (Jędrzej Hycnar) i Antka (Michał Kurek), którzy zostali ciężko doświadczeni przez los. Michał jest znajomym Asi i rodziny Popielów. Jego kiepska sytuacja materialna zmusza go do podejmowania bardzo nietypowych prac.

Zakochani po uszy - streszczenie

Historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer(Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”). Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski (twórca „Julii”), a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

W czwartym sezonie pojawią się nowe postaci, które wprowadzą sporo zamieszania w życie głównych bohaterów, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Do obsady serialu dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia – Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie VOD player.pl.

Tymon pogodził się z matką, która uwierzyła, że chciał się zabić. Mimo to Danuta czuje, że zachowanie Tymona wobec Soni nie jest szczere. Sonie niczego nie podejrzewa, jest szczęśliwa na wieść, że chłopak odzyskał pamięć. Tymczasem Kuba namawia Bartka, żeby walczył o swoja miłość, a nie uciekał. Pani Jola bierze tę sprawę w swoje ręce… Sylwia czuje się jak w potrzasku i jest coraz bardziej zdesperowana. Nie chce być więźniem w mieszkaniu Jacka, nie chce też trafić do więzienia o zaostrzonym rygorze. Elwira ma dla niej jeszcze jedno wyjście. Sylwia musi zajść w ciążę.