Zakochani po uszy

odcinek 159

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Tymon, po tym, jak Bartek wyrzucił go z mieszkania, spędził noc u Malwiny. Przed Sonią i Malwina gra ofiarę złej matki i brata… Jednak Sonia nie do końca wierzy Tymonowi. Tymczasem matka Piotra otrzymuje propozycję pracy na uniwersytecie medycznym w Norymberdze. Nie wie, czy powinna ja przyjąć i potrzebuje rady syna. Asia na wieść o wyjeździe Ewy podejrzewa, że to przez nią kobieta decyduje się na rozłąkę z bliskimi i prace za granicą. Jednocześnie Sabina zdobywa adres Zośki i nakłania Kubę, aby poszedł porozmawiać z dziewczyną. Niespodziewanie Zosia zaczyna rodzić, Kuba zabiera ją do szpitala…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.