Zakochani po uszy

odcinek 158

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Tymon ukrywa przed Bartkiem, że biznesplan przygotowała dla  niego Sonia i zrobiła to za darmo. Bartek nieświadomy niczego cieszy się, że Tymon nie podrywa Soni i sam ma zamiar to zrobić. Wkrótce Danuta poznaje dziewczynę, która robi na niej bardzo dobre wrażenie. Tymon postanawia to wykorzystać i przekonuje matkę, że będzie prowadził knajpę razem z Sonią i – co więcej – ona jest jego dziewczyną. Danuta mówi o wszystkim Bartkowi, który wyrzuca brata z mieszkania. Tymona przygarnia Sonia… Tymczasem Sabina nie może znieść tego, że Kuba popada w paranoję ze strachu, że jest ojcem dziecka Zośki. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.