Zakochani po uszy

odcinek 155

Zakochani po uszy 3

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 19:30.

Bartek po tym, jak widział pocałunek Tymona i Soni, zgadza się na zakład z bratem. Przekona matkę, żeby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie knajpy, a on w zamian zostawi Sonię w spokoju. Nie wie, że Soni pocałunek z Tymonem bardzo się podobał… Dziewczyna nie rozumie zachowania Tymona, który jest oschły i odwołuje ich randkę. Tymczasem Kuba panicznie boi się, że Zośka  jest z nim w ciąży. Sabina nie może już tego znieść i próbuje zdobyć informacje na ten temat. Jednocześnie Elwira nie ufa nowemu prawnikowi Sylwii, a córce wyznaczono już termin rozprawy. Okłamuje ją, że firma świetnie prosperuje. W rzeczywistości nie ma pieniędzy na adwokata i prosi o pomoc Marka. On ma dla kobiety inną propozycję...

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.