Zakochani po uszy

odcinek 154

Zakochani po uszy 3

Malwina jest zrozpaczona, bo Tomek dał jej kosza. Tymczasem Paula wyjawia policjantowi, że Malwina go kocha… Sabina przypadkiem odkrywa, że Zośka chce sprzedać dziecko. Na wieść o tym Kuba ma złe przeczucia. Jednocześnie Sonia otrzymuje od prawnika dokumenty dotyczące sprawy jej ojca, które niestety szybko gubi. Tymon wykorzystuje sytuację i pomaga Soni odnaleźć dokumenty, w zamian dziewczyna obiecuje mu randkę… Sylwię odwiedza w areszcie jej nowy adwokat. Mężczyzna robi na niej duże wrażenie.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.