Zakochani po uszy

odcinek 153

Zakochani po uszy 3

Randka Malwiny i Tomka  może nie przebiega idealnie, ale obydwoje świetnie się razem czują. Malwina jest podekscytowana i zakochana, natomiast dla Tomka to przyjacielskie spotkanie… Mówi Malwinie wprost, żeby nie liczyła z jego strony na nic więcej. Malwina jest załamana i nie może się pozbierać. Tymczasem Bartek zauroczony Sonią wycofuje się z zakładu z bratem. Kuba namawia kolegę, żeby walczył o dziewczynę i zdemaskował przed nią Tymona. Kiedy Tymon dowiaduje się o uczuciach brata, grozi mu, że skrzywdzi Sonię. Chyba, że Bartek przekona matkę, aby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie pubu…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.