Zakochani po uszy

odcinek 151

Zakochani po uszy 3

Bartek jest zauroczony Sonią i nie może zapomnieć o chwili, kiedy ją poznał. Mimo to nie chce rywalizować z bratem. Tymczasem Tymon spędza noc z Klaudią, dziewczyną, z którą umówił się przez aplikację randkową… Kuba boi się, że Zośka spodziewa się jego dziecka. Okazuje się, że Zosia chce sprzedać noworodka bezdzietnej parze i okłamuje ich, że ojciec dziecka jest nieznany. Niespodziewanie w bistro pojawia się Tomek z bukietem kwiatów. Malwina liczy, że to dla niej, czuje się niezręcznie, kiedy odkrywa, że Tomek przyszedł przeprosić Asię. Mimo to Malwina proponuje Tomkowi spotkanie, na które on się zgadza…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.