Zakochani po uszy

odcinek 148

Zakochani po uszy 3

Tymon prosi Bartka o pomoc. Chce, aby brat wpłynął na ich matkę i aby ona nadal go utrzymywała. Bartek spotyka się z matką, ale utwierdza ją w przekonaniu, że powinna podtrzymać swoją decyzję i nie dawać już Tymonowi pieniędzy. Tymonowi udaje się umówić z Sonią na spotkanie, jednak dziewczyna w ostatniej chwili je odwołuje z powodu wizyty u prawnika, który może pomóc jej w sprawie ojca. Jola i Paulina dopinają sprawę swojej spółki. Marcin i Asia informują Laurę, że zatrudniają ją na pół etatu, jednak dziewczyna jest niezadowolona, bo wszystkie dyżury ma z Asią. Asia nieoczekiwanie wpada na Tomka. Mężczyzna ma do niej żal, że go zwodziła, nie chce z nią rozmawiać…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.