Zakochani po uszy

odcinek 147

Zakochani po uszy 3

Tymon postanawia wykorzystać sytuację Soni z Żanetą, żeby ją poderwać i wygrać zakład z Bartkiem. Zamierza udawać, że on tez ma kłopoty ze swoją matką. Odgrywa przed dziewczyną scenkę z matką, której wyrzuca, że to ona jest winna jego niepowodzeń i to przez nią zapisał się na terapię. Kobieta jest zszokowana, ale bierze na poważnie jego słowa i postanawia, że odtąd nie będzie nadopiekuńcza. Odcina Tymona od pieniędzy. Sonia zaczyna mu współczuć. Tymczasem Paula jest załamana, bo winiarnia coraz gorzej prosperuje, myśli, żeby zlikwidować sklep. Do akcji wkracza Pani Jola, która proponuje Paulinie spółkę…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.