Zakochani po uszy

odcinek 144

Zakochani po uszy 3

Asia przyjęła oświadczyny Piotra i są najszczęśliwszą parą narzeczonych na świecie. Sylwia dowiaduje się o zaręczynach i wpada we wściekłość. Mama Asi planuje uroczystą kolację zaręczynową w bistro. Mam Piotra, choć niechętnie, również się na niej pojawia. Asia dostaje tajemniczą przesyłkę, a w niej bukiet czarnych róż i list z groźbami. Obydwoje z Piotrem wiedzą, kto może być nadawcą… Tymczasem Tymon nie ustaje w próbach poderwania Soni. Bartek daje mu tydzień, potem brat musi się od niego wyprowadzić.

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.