Zakochani po uszy

odcinek 143

Zakochani po uszy 3

Sonia kolejny raz uciekła Tymonowi, co tylko bardziej zmotywowało go do zdobycia niedostępnej dziewczyny. Zakłada się z Bartkiem, że ją poderwie. Jeśli przegra – obiecuje bratu, że pójdzie na studia. Jeśli wygra, Bartek ma namówić ich matkę, aby dała Tymonowi pieniądze na otworzenie własnej knajpy. Tymczasem Sonia koncentruje się na studiach, chce jak najszybciej zostać magistrem i postawić firmę ojca na nogi. Jednocześnie podopieczni Piotra chcą, żeby Asia zamieszkała z nimi, a najlepiej, aby została jego żoną. Piotr postanawia jeszcze tego dnia oświadczyć się Asi…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.