Zakochani po uszy

odcinek 142

Zakochani po uszy 3

W drzwiach mieszkania Piotra staje Asia… Piotr poznaje powody wcześniejszego powrotu dziewczyny z rejsu, jest szczęśliwy, że ma ukochaną przy sobie. Chłopcy wymuszają na niej złożenie przysięgi, że już ich nie zostawi. Asia spotyka się z mamą i rodzeństwem, musi też wdrożyć się w sprawy gabinetu. Za namową Marcina postanawia zostawić Laurę na pół etatu, ze względu na jej trudną sytuację w domu. Tymczasem Tymon za wszelką cenę chce poderwać Sonię…

Zakochani po uszy - streszczenie

To historia pięknej, wakacyjnej miłości. Asia i Piotr spotykają się przypadkiem po latach. Czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zakochani po uszy - obsada

W główne role wcielą się Katarzyna Grabowska (Asia), Kamila Kamińska (Sylwia) i Michał Meyer (Piotr), który pojawił się również w lubianych serialach „Prosto w serce” i „Singielka”. „Zakochani po uszy" jest produkcją opartą na oryginalnym pomyśle. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski - twórcy "Julii". Za reżyserię serialu odpowiada Regina Zawadzka. Krystyna Lasoń („Julia”, „Majka”) odpowiada za produkcję.

Zakochani po uszy - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie player.pl.