Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Wesołowska i mediatorzy

TVN, pon- śr 20:50 Polska TVN

Anna Maria Wesołowska powraca do TVN! Pojawi się w nowej roli – mediatorki. Wraz ze swoim zespołem będzie rozwiązywać trudne konflikty. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Serial „Wesołowska i mediatorzy” od września w TVN.

Anna Maria Wesołowska to postać znana widzom ze swojej bezkompromisowości, uczciwości, profesjonalizmu i odwagi, którymi nieraz wykazała się na sali sądowej. Te cechy pozwalają jej dalej rozwijać talent łagodzenia konfliktów i rozstrzygania sporów. Jesienią widzowie poznają jej nowe miejsce pracy – ośrodek mediacji, którym Anna Maria Wesołowska kieruje. Wraz z nią mediować będzie grupa współpracowników.

„Wesołowska i mediatorzy” to oparty na prawdziwych wydarzeniach serial o tym, że istnieją wyjścia z pozornie niemożliwych do rozwikłania sporów. Mediacja zaczyna być dostrzegana i doceniana, bo w skomplikowanym świecie zaczynamy coraz częściej szukać uzgodnienia stanowisk zamiast konfrontacji, zadośćuczynienia zamiast rewanżu i wybaczenia zamiast zemsty. Nikt lepiej nie pokaże, jak szukać sprawiedliwego i mądrego wychodzenia z konfliktów niż Anna Maria Wesołowska i jej zespół młodych mediatorów.

Tagi: anna maria wesołowska, zemsta, konflikty, wybaczenie, serial online, Wesołowska, mediatorzy, rodzinne spory, konflikty rodzinne, darmowe seriale w player.pl
Produkcja:
TVN
Dystrybucja:
TVN
Emisja w TV:
TVN, pon- śr 20:50
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.