Usta Usta

sezon 4 odcinek 6

Usta Usta 4

Piotrek i Iza próbują wytłumaczyć Mai, dlaczego do tej pory nie zdecydowali się jej powiedzieć, że to Oskar jest jej biologicznym ojcem.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

„Usta Usta” - streszczenie odcinka

Trzynastolatka czuje się zraniona tym, że przez całe życie była oszukiwana! W odwecie zaczyna ignorować Piotrka i nie chce dłużej mówić do niego „tato”. Dla Nowaka to potworny cios. Maja szykuje się na spotkanie z ojcem. Piotrek nie chce być świadkiem tego wydarzenia i targany emocjami wychodzi z domu - jedzie przed siebie. Kompletnie załamany staje na krawędzi przepaści i jest bliski samobójstwa! Tymczasem Oskar w ostatniej chwili wycofuje się ze spotkania z córką - wściekła Iza wyrzuca go z domu.

Agnieszka nie może znaleźć paszportu Krzysztofa, przez co ten ląduje w areszcie! Kornatowski trafia do brutalnego świata więziennego, które rządzi się swoimi prawami. Co więcej, znajduje się w celi ze starym recydywistą, który na szczęście okazuje się „honorowym złodziejem”. Są rówieśnikami, więc Aleks uczy go więziennych zasad i slangu.


Adam zaczyna szukać mieszkania dla siebie i Leona. W poszukiwaniach pomaga mu Magda, dzięki czemu spędzają ze sobą sporo czasu. Dawidzki znajduje odpowiednie lokum i kupuje je z dużą pomocą pomysłowej Magdy.

Agnieszka postanawia założyć własne wydawnictwo. Na horyzoncie pojawia się obiecująca propozycja współpracy z Michałem (Mateusz Damięcki), młodym i przystojnym biznesmena. Podczas biznesowej rozmowy nieoczekiwanie zaczyna między nimi erotycznie iskrzyć! Podpisanie umowy świętują w hotelowym łóżku…

Przyjaciele spotykają się na pierwszym koncercie Adasia Juniora i jego zespołu. Pojawia się nawet Krzysztof, który szczęśliwie wyszedł z aresztu po odnalezieniu się paszportu. Podczas koncertu Agnieszka, coraz bardziej poirytowana zachowaniem Roberta, nagle i przy wszystkich z nim zrywa.  Adaś Junior realizuje pomysł Adama i wyciąga Piotrka na scenę. Nowak z oporami siada za perkusją, ale po chwili daje się porwać chwili: zaczyna grać… czuje, że żyje! Jest szczęśliwy, rozumie już, że ma dla kogo żyć.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.