Usta Usta

sezon 4 odcinek 5

Usta Usta 4

Po rozstaniu z Sarą Adam postanawia spędzać więcej czasu z synem, próbując się z nim „zakumplować”. Leon woli jednak spędzać czas z kolegami. Adamowi jest przykro. Dociera do niego, że musi nauczyć się spędzać czas samemu ze sobą.

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

„Usta Usta” - streszczenie odcinka

Dzieci Tadka, Iwona i Andrzej, nie chcą się dzielić z Piotrkiem spadkiem. Twierdzą, że ich ojciec pod koniec życia nie był poczytalny i straszą, że podadzą Nowaka do sądu. Ku rozpaczy Izy, Piotrek rezygnuje ze spadku. Jednak Iwona przekazuje mu niespodziewanie list, który jej ojciec napisał przed śmiercią. W liście Tadek dziękuje Piotrkowi za przyjaźń i prosi go o przyjęcie spadku.

Sytuacja Krzysztofa wygląda coraz bardziej dramatycznie. Mężczyzna nie przyznaje się do tego Agnieszce, utrzymując rodzinę w przekonaniu, że nie ma się o co martwić. Jednak już podczas pierwszej rozprawy wszystko się komplikuje, ponieważ Krzysztof nie dostarczył paszportu i grozi mu areszt!

Agnieszka wpada w konflikt  ze swoim aroganckim szefem, Erykiem - chciałaby w końcu wydawać prawdziwą literaturę. Mężczyzna szantażuje Kornatowską i sugeruje, że w każdej chwili może ona odejść z wydawnictwa. Agnieszka podejmuje odważną decyzję i odchodzi z pracy.

Izę odwiedza w pracy bardzo nieoczekiwany gość. To jej były kochanek sprzed lat, Oskar, czyli biologiczny ojciec Mai. Iza zerwała z nim kontakty, zanim urodziła córkę. Mężczyzna przyjechał przeprosić za błędy przeszłości, alkohol i zdrady. Podczas odwiedzin w jej domu, Oskar poznaje Maję i orientuje się, że to on jest jej ojcem. Piotrek jest zrozpaczony, boi się, że będzie odepchnięty przez dziecko, które wychowywał całe życie jako własne. Dochodzi do poważnego spięcia między nim a Oskarem, który mimo wcześniejszych obietnic bezceremonialnie oświadcza Mai, że jest jej ojcem.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.