Usta Usta

sezon 4 odcinek 4

Usta Usta 4

Nad Krzysztofem wisi widmo sprawy sądowej. Alex nie zamierza wspierać męża w tym trudnym czasie. Chce rozwodu i wyrzuca Krzysztofa z domu!

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

„Usta Usta” - streszczenie odcinka

Kornatowski przenosi się do hotelu. Okazuje się jednak, że jego firma nie zamierza go wspierać, a koszty prawników musi ponosić sam… Kiedy jego córki dowiadują się o całej sytuacji, namawiają Agnieszkę, żeby pozwoliła ojcu zamieszkać z nimi.

Piotrek chce odwiedzić Tadka, ale w jego pokoju już jest ktoś inny. W ten sposób dowiaduje się o śmierci mężczyzny, co pogrąża go w rozpaczy. Na pogrzebie dochodzi do kłótni między nim a synem Tadeusza.
Matka Izy ulega małemu wypadkowi. Marta wymusza na niej większe zaangażowanie w opiekę nad matką. Nienajlepsze relacje między siostrami jeszcze się pogarszają. W końcu Iza przyznaje się Marcie, jak bardzo ciężko jej z depresją męża i że wszystko niesie na swoich barkach. Poruszona kobieta bierze opiekę nad matką na siebie. Tymczasem Piotrek dostaje list z informacją, że Tadek zapisał mu spadek.

Agnieszka decyduje się powiedzieć córkom, że spotyka się z Robertem. Okazuje się, że one dawno się wszystkiego domyśliły i nie mają nic przeciwko! Zosia z Zuzą są pod wrażeniem milionera. Jedynie Krzysztof jest coraz bardziej zirytowany wizytami Roberta i zaczyna go traktować jak rywala.

Adam organizuje video-randkę, która ma być niespodzianką dla Sary w Bostonie. Jakież jest jego zaskoczenie, kiedy okazuje się, że kelner przynoszący Sarze śniadanie do pokoju zastaje u niej obcego, roznegliżowanego faceta! Między Adamem i Sarą dochodzi do poważnej awantury. Adam zwierza się ze wszystkiego Magdzie, topiąc swoje smutki w alkoholu. Niespodziewanie Sara przylatuje do Warszawy i chce, żeby Adam wrócił z nią do Bostonu - w przeciwnym razie muszą się rozstać…

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.