Usta Usta

sezon 5 odcinek 3

Usta Usta 5

Magda budzi Adama w środku nocy. Okazuje się, że ma już wielki ciążowy brzuch, ale niestety krwawi!

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!

Przerażony Adam szybko zabiera Magdę do szpitala, gdzie zabierają ją na porodówkę. Adam czeka w nerwach, na szczęście pojawiają się przyjaciele. I jest! Rodzi się… niespodzianka! Adam budzi się oszołomiony. Orientuje się, jak często myśli o wspólnym życiu z Magdą. W końcu zbiera się na odwagę i proponuje ukochanej zamieszkanie razem. Zaskoczona Magda się zgadza. Ale wkrótce zmienia decyzję. Po przeprowadzce do nowego mieszkania z Leonem, Adam zostaje sam, nieszczęśliwy. No, prawie sam, bo wprowadza się do niego Krzysztof.

Podczas gdy Krzysztofa nie stać na wynajęcie mieszkania i zarabia jako akwizytor finansowy naciągający babcie na podejrzane kredyty, jego była żona święci triumfy w branży wydawniczej. Pierwsza książka Agnieszki wydana w jej własnym wydawnictwie staje się sukcesem, a młoda autorka, Róża Wagner, jest nazywana „głosem młodego pokolenia”. Przyjaciele świętują razem z Agnieszką. Tylko Iza jest zawiedziona, że coraz bardziej traci przyjaciółkę… Agnieszka nie ma dla niej czasu, ale ma czas dla Magdy. Iza czuje się pominięta.

Iza nie ma szczęścia w przyjaźni, ale za to w pracy dostaje nieoczekiwany awans. Będzie zarabiać więcej, dzięki czemu… Piotrek może zarabiać mniej! Z ulgą przyjmuje sukces żony, bo chce zatrudnić się w domu opieki – za małe pieniądze, ale za to z poczuciem satysfakcji z pracy.

Adam również znajduje nową pracę w firmie, w której wszyscy wydają się od niego o połowę młodsi, a biuro przypomina plac zabaw. Jedyną osobą w jego wieku jest koleżanka z biurka obok i oboje mają poczucie, że skądś się znają…