Usta Usta

sezon 5 odcinek 2

Usta Usta 5

Adam nie może się doczekać swoich urodzin i próbuje uświadomić przyjaciołom, że zbliża się jego święto.

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!

Wszyscy go jednak ignorują. Ku zaskoczeniu Adama imprezę-niespodziankę organizuje Magda, z którą nie rozmawiał odkąd ją pocałował, a ona go uderzyła w twarz. Jednak największym zaskoczeniem jest napis urodzinowy – 50 lat. Adam jest załamany, kończy 49…

Piotrek również przeżywa trudne chwile, ponieważ już od dawna nie kochał się z Izą, a antydepresanty fatalnie wpływają na jego potencję… Z pomocą i z niebieskimi tabletkami przychodzi Krzysztof. Niestety, zamiast namiętnej nocy, dochodzi do katastrofy! Za to Krzysztof ma co świętować: Alex zgodziła się na szybki rozwód, prokurator wycofał przeciwko niemu zarzuty i do szczęścia brakuje mu tylko… Agnieszki! Na fali sukcesów Krzysztof oświadcza się byłej żonie. Chwilę po nim pierścionek zaręczynowy wyciąga również Robert.

Impreza urodzinowa Adama obfituje w niespodzianki. Adam z Piotrkiem wychodzą do sklepu uzupełnić zapas alkoholu, ale mają pecha: niespodziewanie stają się zakładnikami ćpuna z bronią. Negocjacje z policją przybierają nieoczekiwany obrót, zostają wzięci za wspólników napastnika!

W obliczu śmierci Adam uświadamia sobie, że kocha Magdę i musi o nią zawalczyć, a Piotrek nabiera ochoty na seks z Izą…