Usta Usta

sezon 4 odcinek 2

Usta Usta 4

Tuż po ślubie Adam podejmuje decyzję, że zostaje z synem i nie wraca do Bostonu z Sarą. Jego młoda żona jest wstrząśnięta!

Oglądaj online premierowe odcinki czwartego sezonu w player.pl także w 4K!

„Usta Usta” - opis odcinka

Po raz pierwszy ostro się kłócą, w wyniku czego Sara opuszcza świeżo poślubionego męża i chce wyjechać z Polski. Adam myśli, że już wszystko stracone – zwierza się Magdzie ze swoich uczuciowych rozterek. Niespodziewanie Sara zmienia zdanie i wraca do mieszkania Adama, w którym zastaje go… z Magdą!

Piotrek jest coraz bardziej przybity i zmęczony walką o finansowe przetrwanie. Jego kiepski stan psychiczny źle wpływa na relacje z Izą, która bezskutecznie próbuje przemycić do ich małżeństwa trochę pikanterii. Sfrustrowana i znudzona życiem Iza poznaje w pracy uczestnika konferencji, Wojtka, i zaczyna z nim flirtować.

Krzysztof dostaje polecenie służbowe od szefa, żeby pozyskał Roberta Eichentala jako klienta ich firmy. Z pomocą Sary Krzysztofowi udaje się wprosić na biznesową galę. Ma jednak kłopot, bo zaproszenie jest z osobą towarzyszącą, a Alex nie ma ochoty na spędzanie czasu z mężem – ma własne plany. Krzysztof, w tajemnicy przed Alex, zabiera ze sobą swoją byłą żonę, Agnieszkę.

„Usta Usta” - gdzie oglądać?

Wszystkie sezony serialu „Usta usta” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.