Tajemnica zawodowa

sezon 1 odcinek 9

Tajemnica zawodowa

Kinga przyznaje się w sądzie, że to ona popełniła błąd podczas zabiegu. Andrzej nie chce, by Górska poświęciła się dla niego. W kancelarii Wiktor przedstawia wszystkim nowego wspólnika, którym jest Monika. Litwin rozmawia z Julią o jej sprawie rozwodowej. Przez przypadek mówi jej o ciąży Kingi. Żurawska jest tym zaskoczona. Wiktor prosi Millera o sprawdzenie, dlaczego Kinga broni Andrzeja.
Bielski spotyka się z Moniką, aby porozmawiać  o Kindze, jest ciekaw czy to ona kazała się jej
przyznać w sądzie do popełnionego błędu. W szpitalu Miller przychodzi do Górskiej, wypytując o zeznania, które złożyła przed sądem. Chce wiedzieć, czy Andrzej coś knuje.


Kinga oprowadza Andrzeja po wynajętym apartamencie, kłócą się. Górska jest zazdrosna o Julię. Chce, aby Żurawski w końcu wziął rozwód. Madej przedstawia dokumenty rozwodowe Julii. Jednak ta nie godzi się na rozwód z orzekaniem o winie. Kingę odwiedza Tymon, który ma dla niej informacje dotyczące Andrzeja. Mówi jej o mailu, który przez przypadek trafił na pocztę szpitalną.
Paula spotyka się z Miśkiem w parku pod jego szpitalem. Różański nie chce już dłużej ukrywać związku. Naciska, aby Paula powiedziała o nich swojej matce. Julia wpada na córkę pod szpitalem, wyraźnie zaskoczona jej obecnością. W końcu Miller decyduje się wyjawić Żurawskiej prawdę.