Szpital

odcinek 871

Szpital

Pacjentami doktor Dominiki Gajdy są 38-letni przedsiębiorca oraz jego 25-letnia pracownica i jednocześnie kochanka. Do doktora Roberta Szewczyka zgłasza się nietrzeźwa 42-latka.

Szpital - streszczenie

Przedsiębiorca i pracownica mieli wypadek podczas przejażdżki na quadzie. Mężczyzna zasłabł i uderzył w drzewo. 38-latek oszukuje kochankę. Nie chce stracić ani jej, ani żony. Boi się, ponieważ małżonka już raz wybaczyła mu zdradę ze względu na syna. Zakochana w nim młoda kobieta wierzy w jego kłamstwa. Przyjaciółka pacjentki nie ufa mężczyźnie i postanawia odkryć prawdę…

42-latka przyszła na imprezę, na której bawiła się jej 18-letnia córka. Będąc pod wpływem alkoholu spadła z podestu i zraniła się w rękę. Pacjentkę jakiś czas temu porzucił mąż. Nie może poradzić sobie z cierpieniem, dlatego cały czas imprezuje. Córka martwi się o nią i chce jej pomóc. Jednak kiedy do kobiety przychodzi 20-letni kolega dziewczyny i chce się umówić z atrakcyjną kobietą, 18-latka jest wściekła. Uważa, że matka ośmiesza ją przed znajomymi.

Szpital- gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Szpitala" obejrzysz online w serwisie VOD player.

Szpital -kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki "Szpitala" obejrzysz od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w TVN.