Szkoła

odcinek 816

Szkoła

Nowe odcinki serialu na antenie TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 15:50!

Licealista Wojtek Pyrek spotyka się z Amelią Korczyńską, która pochodzi z bogatego domu. By mieć pieniądze na wyjścia z ukochaną, licealista podejmuje pracę. W końcu decyduje się na szczerą rozmowę z dziewczyną. Nastolatka informuje znajomych, że razem z Wojtkiem będę teraz inaczej spędzać popołudnia. Chłopak myśli, że dziewczyna go wyśmiewa.

Tymczasem Zuza Jeleń z 8c zakochała się w chłopaku swojej przyjaciółki. Gdy dowiaduje się, że para się pokłóciła, postanawia zakręcić się wokół Leona. Pomaga jej koleżanka z klasy, która nie lubi Dominiki. Razem opracowują plan i konsekwentnie wprowadzają go w życie. Czy nastolatka rozbije związek swojej przyjaciółki?

Licealista Wojtek Pyrek spotyka się z Amelią Korczyńską, która pochodzi z bogatego domu. By mieć pieniądze na wyjścia z ukochaną, licealista podejmuje pracę. W końcu decyduje się na szczerą rozmowę z dziewczyną. Nastolatka informuje znajomych, że razem z Wojtkiem będę teraz inaczej spędzać popołudnia. Chłopak myśli, że dziewczyna go wyśmiewa. Tymczasem Zuza Jeleń z 8c zakochała się w chłopaku swojej przyjaciółki. Gdy dowiaduje się, że para się pokłóciła, postanawia zakręcić się wokół Leona. Pomaga jej koleżanka z klasy, która nie lubi Dominiki. Razem opracowują plan i konsekwentnie wprowadzają go w życie. Czy nastolatka rozbije związek swojej przyjaciółki?