Szkoła

odcinek 696

Szkoła

Maturzystka Zuza Antosik często imprezuje i upija się do nieprzytomności. Dziewczyna nie kontroluje tego, co robi. Jej chłopak, Michał Rojewicz, coraz bardziej się martwi i chce, żeby dziewczyna przestała pić. Jednak ona znów upija się z kolegą z klasy Michała. Następnego dnia Janek okłamuje wszystkich, że przespał się z Zuzą. Uczennica jest załamana, bo nie pamięta, czy rzeczywiście tak było. Tymczasem uczniowie szkoły podstawowej, Wojtek Romaniuk i Oskar Ligocki, rywalizują o tę samą dziewczynę, Zosię Lisiecką. Siódmoklasiści do tej pory byli przyjaciółmi, ale teraz kłócą się o Zosię i chcą, żeby wybrała jednego z nich. Dziewczynie coraz bardziej podoba się to, że ma adoratorów i postanawia ich wykorzystać. W zamian za spełnienie jej życzeń każdemu z nich obiecuje randkę.

„Szkoła” – o czym jest serial?

Ten format od ponad trzech lat otwiera drzwi do trudno dostępnego świata młodzieży! Ukazuje historie z życia wzięte i skłania do refleksji. Tu nie ma tematów tabu – złamane serca, bunt, problemy z rodzicami, pierwsze miłosne przygody, używki – to tylko niektóre z problemów, z którymi borykają się bohaterowie „Szkoły”. Każda z historii udowadnia, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

„Szkoła” to zwierciadło, w którym łatwo można dostrzec współczesny świat nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe spowodowały, że problemy i trudności związane z wkraczaniem w dorosłość nie są już zarezerwowane wyłącznie dla grona najbliższych przyjaciół. Internetowy hejt, walka o popularność i rywalizacja to problemy, z którymi zmaga się coraz więcej uczniów.

„Szkoła” – gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu możesz oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15:30 na antenie TVN.  Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz na player.pl.