Szkoła

odcinek 186

Szkoła

Emisja odcinka ze względów technicznych została przełożona. Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej pojawił się na stronie.

Lena Kasprzyk jest nową uczennicą w licealnej 3c. Zakochuje się w niej Robert Bronowicz, jednak dziewczyna odrzuca jego zaloty, bo panicznie boi się swojego ojca. Mężczyzna jest domowym tyranem. Zabrania córce spotkań ze znajomymi i randkowania z chłopakami. Zastraszona uczennica ukrywa prawdę. Tymczasem zakochana w Robercie Paulina robi wszystko, żeby Lena nie została jego dziewczyną. Kiedy nastolatka przychodzi do szkoły z podbitym okiem, podejrzenie pada na Paulinę…

Gimnazjaliści z 1c, Krzysiek i Adam, popisują się przed dziewczyną, w której obaj są zakochani. Andżelice podoba się, jak chłopcy rywalizują o nią i wykorzystuje to. Kiedy Adam pokazuje jej magiczną sztuczkę, Krzysiek chce być lepszy i postanawia zrobić niebezpieczny pokaz z piciem wody na czas. Z kolei Adam nie chce być gorszy i połyka kluczyk od szafki nauczyciela. Fizyk żąda zwrotu klucza, a nastolatkowie nie wiedzą, co robić. Nauczyciel jest przekonany, że uczniowie specjalnie go schowali i zagroził, że przepyta wszystkich, jeśli zguba się nie znajdzie.