Superman i Lois

Tyler Hoechlin w roli najsłynniejszego na świecie superbohatera i Elizabeth Tulloch, jako sławna dziennikarka. Parę czeka wyzwanie, będą musieli zmierzyć się ze stresem, presją i trudnościami bycia rodzicami w dzisiejszym świecie.

Superman i Lois - opis

Po latach walki ze złoczyńcami, potworami oraz najeźdźcami z kosmosu siejącymi spustoszenie w Metropolis, najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali (Tyler Hoechlin) oraz dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch), stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Jakby tego było mało, Clark i Lois zdają sobie sprawę, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mogli odziedziczyć supermoce po ojcu, które z czasem mogą się w nich ujawnić. Znani z uniwersum DC Comics bohaterowie powracają w nowym serialu. W głównych rolach występują Tyler Hoechlin (Droga do zatracenia) oraz Elizabeth Tulloch (Artysta).

Superman i Lois - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.

Superman i Lois, sezon 1, odcinek 15 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 14 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 13 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 12 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 11 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 10 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 9 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 8 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 7 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 6 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 5 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 4 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 3 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 2 Superman i Lois, sezon 1, odcinek 1