Sędzia Anna Maria Wesołowska

sezon 7 odcinek 24

Sędzia Anna Maria Wesołowska 7

56-letni Arkadiusz Mrokowski jest oskarżony o zasztyletowanie 33-letniego Łukasza Groma. Mężczyzna odmawia składania wyjaśnień.

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” - Opis odcinka

Prokurator ma na niego mocne dowody – m.in. w piwnicy domu, gdzie Arkadiusz Mrokowski mieszka razem z siostrą, znaleziono narzędzie zbrodni, Arkadiusz nie ma alibi, a przede wszystkim miał silny motyw, żeby pozbawić życia Łukasza Groma. 10 lat wcześniej Łukasz Grom został oskarżony o zabójstwo 16-letniej wówczas córki Arkadiusza – Oli Mrokowskiej i skazany na 15 lat więzienia. Odsiedział 10 lat i wyszedł za dobre sprawowanie.

Po odbyciu kary więzienia, Łukasz Grom wrócił do domu i wtedy to Arkadiusz Mrokowski, jak twierdzi prokurator, zabił go pod jego blokiem. Na sali zeznają: siostra Mrokowskiego, matka zamordowanego Łukasza – Liliana Grom, kolega Łukasza Groma – Sebastian Wąż i dziewczyna Groma – Eliza Wrzesień, z którą Łukasz Grom  korespondował i spotykał się będąc w więzieniu. Czy na ławie oskarżonych posadzono właściwego sprawcę? Jaki był prawdziwy przebieg wydarzeń sprzed 10 lat?

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” - Gdzie oglądać?

Program obejrzysz na platformie VOD player.pl.