Pułapka

sezon 1 odcinek 4

Pułapka

Komisarz Czarny nie zamierza odpuścić mordercy, który cały czas jest na wolności. Ewa i Olga postanawiają wyjechać z Warszawy.

"Pułapka" - streszczenie

Komisarz Czarny (Leszek Lichota) nie zamierza odpuścić mordercy, który cały czas jest na wolności. Ewa (Marianna Kowalewska) i Olga (Agata Kulesza) postanawiają wyjechać z Warszawy.

Pisarka jest przekonana, że do rozwikłania zagadki może przybliżyć ją poznanie tajemniczej przeszłości  podopiecznej domu dziecka. Olga za wszelką cenę chce odnaleźć miejsce, w którym znaleziono dziewczynę.

Tymczasem przełożony Czarnego zwraca uwagę na zaangażowanie komisarza w sprawę zaginięcia dziewczyny. Uważa, że podchodzi on do niej zbyt osobiście. Czy mężczyzna posiada wiedzę, która może doprowadzić do znalezienie mordercy? Czy wie o czymś, o czym nie wiedzą kobiety?  W czwartym odcinku "Pułapki" na jaw wychodzą wydarzenia sprzed lat, które na zawsze zmienią przyszłość kobiet.

"Pułapka" - ile odcinków?

Autorska produkcja TVN realizowana jest na podstawie sześcioodcinkowego scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy „Bogowie”, „Najlepszy” oraz serial „Belfer”. Autorem zdjęć jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

"Pułapka"- gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pułapki" obejrzysz w player.pl.

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!