Pułapka

sezon 1 odcinek 3

Pułapka

Ewie i Oldze udaje się uciec z zasadzki zastawionej przez Czarnego. Wychowanka domu dziecka nie ufa pisarce na tyle, by zdradzić jej wszystkie swoje tajemnice. Dziewczyna uważa, że Sawickiej zależy tylko na dobrym temacie do książki.

"Pułapka" - streszczenie

Ewie (Marianna Kowalewska) i Oldze (Agata Kulesza) udaje się uciec z zasadzki zastawionej przez Czarnego (Leszek Lichota). Wychowanka domu dziecka nie ufa pisarce na tyle, by zdradzić jej wszystkie swoje tajemnice. Dziewczyna uważa, że Sawickiej zależy tylko na dobrym temacie do książki.

Justyna (Joanna Kulig) postanawia pomóc dziewczynom. Ewę udaje się ukryć przed komisarzem, który robi wszystko, by odnaleźć Maj.

Pisarka, szukając wskazówek, które mogłyby rozwiązać zagadkę domu dziecka,  spotyka się z tajemniczym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Czy znowu wpadnie w pułapkę?

Pułapka - ile odcinków?

Autorska produkcja TVN realizowana jest na podstawie sześcioodcinkowego scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Reżyserem został wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za filmy „Bogowie”, „Najlepszy” oraz serial „Belfer”. Autorem zdjęć jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”). Producentami serialu są Katarzyna Bielecka i Tomasz Karpiński.

Pułapka- gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pułapki" obejrzysz w player.pl.

Pułapka - kiedy premiera  nowego odcinka?

Nowe odcinki "Pułapki" obejrzysz w niedziele o 21:30 na antenie TVN.

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4K!