Pod powierzchnią

sezon 1 odcinek 3

Pod powierzchnią 4K

Marta jest podejrzliwa w stosunku do swojego męża. Kolejne zdarzenia utwierdzają ją w przekonaniu, że Bartek nie mówi jej prawdy. Na jaw wychodzą nowe kłamstwa. Co jeszcze ukrywa dyrektor płockiego liceum?

Bartek pokazuje żonie anonim. Ktoś zna nowe okoliczności zaginięcia ich synka.  Marta chce iść z tym na policję. Bartek utrzymuje, że równie dobrze może być to kolejny okrutny żart uczniów.

Maciek odkrywa, że jego córka zażywa tabletki antykoncepcyjne. O związek z córką podejrzewa ucznia klasy maturalnej. Czy dowie się z kim naprawdę spotyka się Ola?

Janek wracając do domu znów zastaje pijanego ojca, który bije jego matkę. Nastolatek w końcu odważy się przeciwstawić ojcu. Jego postawa będzie miała tragiczne konsekwencje.

Pod powierzchnią - Technologia Ultra HD
Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego. Jeśli masz problemy z odtwarzaniem w 4K obejrzyj w wersji HD.
Pod powierzchnią - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki serialu TVN „Pod powierzchnią” obejrzysz online na VOD w player.pl.