Pod powierzchnią

odcinek 1

Pod powierzchnią 4K

Odkryj magię obrazu w najnowocześniejszej technologii Ultra HD! Oglądaj serial w najwyższej jakości – 4K. Pamiętaj, że aby móc w pełni korzystać z jakości Ultra HD, musisz posiadać urządzenie obsługujące ten format obrazu oraz najwyższą jakość łącza internetowego. Jeśli masz problemy z odtwarzaniem w 4K obejrzyj w wersji HD.

Po tym jak Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek Gajewscy (Bartłomiej Topa) stracili dziecko, wciąż zmagają się z traumą sprzed kilku lat. Ich dwuletni synek Maks zaginął nad rzeką, a jego ciała nigdy nie odnaleziono. Tragiczne zdarzenia i rozpacz, jaka im towarzyszy, przerodziła się w poważny kryzys małżeński. Mama chłopca ma stany depresyjne, cierpi na bezsenność i bierze leki. Choć pragnie powrotu do normalnego życia,  to nie potrafi wziąć się w garść. Jej mąż, dyrektor liceum zdaje się, że radzi sobie całkiem dobrze.

Maciek Kostrzewa (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli, która po latach rozłąki trafia pod jego opiekę. Dziewczyna trafia do liceum, w której jej ojciec jest polonistą. Pojawienie się dziewczyny w szkolnych murach splata losy głównych bohaterów "Po powierzchnią"

Pod powierzchnią - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Pod powierzchnią" obejrzysz w player.pl.

Pułapka - kiedy premiera odcinka?

Nowe odcinki "Pod powierzchnią" obejrzysz już w październiku w każdą niedzielę na antenie TVN. Prapremierowe odcinki, wcześniej niż w telewizji zobaczysz w player.pl.