Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Dowiedz się więcej o serialu na stronie http://paraniedopary.player.pl/

Zrób obrót o 360˚ i wkręć się w rozrywkę z zupełnie nowej perspektywy!

„Para nie do pary” to pierwszy na świecie serial online, dedykowany i nagrany przy użyciu techniki wideo 360.

Serial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i, na pierwszy rzut oka, więcej ich różni, niż łączy.

Majka jest producentką seriali w dużej stacji telewizyjnej, poukładana i nieco zbyt formalna, starająca się nadawać sens swoim decyzjom i utrzymywać kontrolę nad swoim życiem.

Szymon kompletnie różni się od swojej ukochanej. To wyluzowany barman, nieprzykładający wagi do kwestii materialnych. Podchodzi do życia z przymrużeniem oka i stara się, by Majka też nabrała dystansu.

Ponadto różną ich również gusta muzyczne, filmowe, a także podejście do związku. Pomimo tych różnic, które podnoszą temperaturę ich relacji, zawsze znajdą pomysł na zażegnanie konfliktu i odnalezienie w sobie nawzajem tego, co kochają najbardziej.

Perypetiom towarzyszą ich rodziny, przyjaciele, a nawet przypadkowo spotkane osoby.

Główne role zagrała ulubiona para polskich telewidzów – Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński. Jednym z założeń serialu jest obsadzenie ról drugoplanowych kolejnych odcinków popularnymi aktorami. W pierwszej serii zagrali: Małgorzata Socha, Kasia Bujakiewicz, Maria Maj, Katarzyna Gniewkowska, Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Sapryk, Iza Kuna i Kamil Kula.

Tagi: Paweł Małaszyński, Magdalena Różczka, Małgorzata Socha, Iza Kuna, Wojciech Mecwaldowski, Kasia Bujakiewicz, serial 360, wideo 360, technologia 360, serial z Magdaleną Różczką
Produkcja:
Player
Dystrybucja:
Player
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.